Szkoła Górska® to organizacja szkoleniowa. Naszą Szkołę tworzy wyjątkowy zespół ludzi-himalaiści, lawinoznawcy, instruktorzy wspinaczki, narciarstwa, skituringu, survivalu, przewodnicy górscy. Góry to ich pasja i profesja.
U nas dzielą się z Wami swoją wiedza na specjalistycznych kursach, warsztatach i szkoleniach.
Zaczynając naukę jako mało wysportowani amatorzy, skończycie jako ludzie, którzy poradzą sobie w trudnych górskich sytuacjach.
Tutaj może rozpocząć się Wasza wielka przygoda z górami, która dla niektórych trwać będzie całe życie... Bazą Szkoły Górskiej jest legendarne miejsce-schronisko PTTK Samotnia (www.samotnia.com.pl) w Karkonoszach.
W Szkole uczymy wszystkich aktywności, które można wykonywać w górach - od wspinaczki przez tai chi, po pisanie książki.
Góry sprzyjają tworzeniu z pasją.

Szkola Górska na Facebooku