EGZOTYKA WSCHODNIEJ POLSKI

Pełne uroku małe miasteczka, wioski z tradycyjną zabudową zamieszkałe przez serdecznych i gościnnych ludzi, odpust litewski w Puńsku, prawosławne święta w Drohiczynie, Jabłecznej i na Górze Grabarce, malownicze cerkwie, meczety tatarskie oraz opuszczone synagogi i cmentarze żydowskie oraz pielgrzymkę chasydów do grobu cadyka Elimelecha w Leżajsku.
Krajobraz polodowcowy w Suwalskim Parku Krajobrazowym, przyrodę Puszczy Białowieskiej, urokliwą dolinę Bugu, dzikie Bieszczady, rozlewiska doliny Biebrzy i inne piękne miejsca wschodniego pogranicza.
Sekwencja zdjęć z Warszawy podkreśla kontrasty między dużym miastem a obszarami wschodniej Polski.

Powrót do oferty pokazów